1990 yılında kurulan , STARMERMER – ÇİMSTONE & GRANİT & MERMER “Müşteri Memnuniyeti” ve “Kaliteli Ürün-Kaliteli Hizmet” anlayışı ile hareket ederek, ürün satışı ve satış sonrası hizmetleri ile sektördeki faaliyetlerini artan bir ivme ile sürdürmektedir.

Müşteri taleplerine en kısa sürede, en uygun ürün ile cevap veren STARMERMER – ÇİMSTONE & GRANİT & MERMER, ürünlerinin performansını değerlendirip, gelen talepler doğrultusunda teknolojik yenilikler sunmaktadır.

Kadrosunu güçlendiren firmamız, sektörün beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilme adına, kurumsallaşma doğrultusunda önemli adımlar atmış ve zaman içersinde sektörün lider firmalarından biri olmaya adaydır.

Müşterilerine karşı hissettiği sorumluluk duygusu ve çağın gerekliliği sonucu, STARMERMER – ÇİMSTONE & GRANİT & MERMER, imalatı gerçekleştirilecek her türlü endüstriyel ve mobil uygulamalarda kullanılacak STARMERMER – ÇİMSTONE & GRANİT & MERMER ürünleri mümkün olabilen en kısa sürede müşteriye teslimini sağlayabilecek makina parkına sahiptir.

Kuruluşundan itibaren faaliyet alanları dahilinde, birçok kamu kurumu ve sanayi kuruluşuna hizmet etmenin haklı gururunu yaşayan STARMERMER – ÇİMSTONE & GRANİT & MERMER. dünyada örnek bir firma yolunda ilerlemektedir.